Nokia 535 Lumia?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a telefonom. Maximum 40 ezret költenék rá. Ezt a telefont néztem ki:

[link]


Telefonálásra, játékra és facebookozásra használnám.

Kinek mi a véleménye róla?



2015. febr. 3. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
ár/érték arányban tökéletes, a wp-ről meg csak pozitív tapasztalataim vannak, jó választás:)
2015. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ár-érték arányban kiemelkedően jó, megfelelően erős a hardver, 2 évig még minimum fog frissítéseket kapni. Egyik ismerősöm nemrég vett, és nagyon meg van vele elégedve.
2015. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, az ára nekem is tetszik, főleg hogy most akciós is. :D Meg ahhoz képest okos telefon. :)

Picit több mint féléve vettem egy Xperia J-t, de már legszívesebben megtaposnám annyira utálom. Ezért félek kicsit új telefont venni., nehogy megint megszívjam. :(

2015. febr. 3. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Sonyk szoftveresen egyébként is gyengék, főleg ha nem felsőkategóriás telefonról van szó, de Androidos telefonokról elmondható általánosságban, hogy 60 ezer forint alatt nem érdemes hosszú távra tervezni velük. Ezzel szemben a Windows Phone rendkívül jól van optimalizálva, ebben rejlik a rendszer egyre nagyobb népszerűsége és terjedése.
2015. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!