Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan Iphone 4S 64GB 60....

Használtan Iphone 4S 64GB 60. 000 ft-ért vagy Samsung Galaxy S4 ugyan ennyiért?

Figyelt kérdés
Melyik érén meg jobban?

2015. febr. 3. 18:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*érné
2015. febr. 3. 18:38
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát én sosem vennék Samsungot, se iPhone-t, de ha csak ez a 2 közül választhatnék, akkor Samsung
2015. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem másfél éve iphone 4s-em van. Imádom, a valaha volt legjobb telefonom, de mai ésszel biztosan samsungot vennék. Az IOS-t magát szeretem az egyszerűsége miatt, de az android sokkal több lehetősséget ad, arról nem beszélve, hogy az iphonok lassú mélyrepülésbe kezdtek, már ami a minőséget illeti.

De ez csak az én véleményem.

2015. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hagy vázoljam le: Iphone= IOS

Samsung= Android

Az IOS jobban van igazítva a harverhez, tehát nez sohase akad be, gyors mint az állat, és általába minden alkalmazást fejlesztenek erre a platformra is.

Az Android már-már nem ennyire igazított, hisz ez több százezer telefonra lett tervezve, bár a Samsung már kicsit átalakítgatta.

Igazából mind kettő jó választás, ha első okostelefonod, akkor az Androidot kicsit könnyebb megszokni. De máshol amit lehet olvasni, hogy ilyen szar a képernyő, így hajlik el, úgy törik el... ez HÜLYESÉG! Szerintem egy 720p felbontású kijelző is tökéletes. Az pedig más kérdés hogy mennyire strapabíró.. Hát... Ezek közül egyik sem egy túlélőbajnok... De gondolom VIGYÁZOL majd rá. Mind kettő remek választás.

2015. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De igen, ahogy az előző mondta, az Androidban egy kcsit több lehetőség van, egyszerűbb kezelni, fejleszteni rá stb....
2015. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
samsungot vegyél.
2015. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából 12 éves vagyok és ez már a 4.ik okostelefonom......

De szerintem is az S4-jobb mert ugyebár az 4S az 2011-es az s4 meg 2013 szóval valószínűleg még fogja támogatni a samsung mert kiadta rá az 5.0-át is ami szerintem jó döntés mert a hardver még kitudja használni akdás nélkül míg a 4S az IOS 8-at már katasztrófálisan futtatja mert ha jól tudom az Iphone 4S 5.0 val jelent meg.Akkor S4...

Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 3. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:
4.? Mi lett a többivel?
2015. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Jófej:D ***** válasza:

Igen a Samsung jobb választás.

De ha ez a negyedik akkor mi lett a többivel? (:D)

Mert általába egy telefont 1.5-2 évig szoktak használni. (Vagy még tovább)

1.5*3=4,5

12-4.5= 7.5

7 évesen volt már okostelefonod?


(Nem muszály rá válaszolni, csak unatkoztam)

2015. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A masodik valaszoloval ertek egyet en is.
2015. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!