Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4-re érkezett 4.4-es...

Norbi658441 kérdése:

Galaxy s4-re érkezett 4.4-es android?

Figyelt kérdés

Tehát az s4-ből is már 2 van,perszehogy amikor megvettem a I9505-ös s4-et 1hónapjára kiadták az I9506-osat egy ideg voltam,mert az áruk alig különbözik -.-''

Szoval az I9505-ös s4-re kifog jönni az android 4.4.4?Mert nekem eddig csak a 4.4.2-ig frissítette,de ez nem is annyira érdekel,inkább azt kérdezném,hogy az I9505-re kifog jönni az 5.0-> ás android?Mert neten csak az I9506-ról találtam infót.

Ja és mi a különbség a 2telefon között,tudom,hogy csak a procija lett jobb,de ez mennyire számít,észrevehetően gyorsabb lett a telefon?



2015. febr. 3. 09:59
 1/1 kistigris99 ***** válasza:

S4-re már megérkezett az Android 4.4

A két telefon sebessége között nincs nagy eltérés.Annyi hogy az alkalmazások kicsit gyorsabban fognak elindulni.

2015. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!