Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6/6plus vagy Samsung...

Iphone 6/6plus vagy Samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Miért?

Pl. akku meddig birja gyakori használat mellett?

Az iphone 6 aksija 1800-as,vagy a körül. Nem tul kevés ez? A mostani Sony telomba is ekkora az akksi és fél napig birja.

Akkor most melyik a jobb?



2015. febr. 3. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

iPhone-oknál az aksi azért nem egy az egybe úgy bírja, mint Androidos telefonoknál, a 6 1800 mAh-es aksija jobban bírja, mintha egy Androidos telefonba lenne ekkora, de egy Galaxy S5-höz képest nagyon szar az üzemideje.

6 Plusnak már nem szar az üzemideje, az már azért hozza a jobb Androidos telefonok szintjét.


Kamera terén mindenképp az iPhone a jobb, de az S5 sem szar, szóval ha nem a kamera a legfontosabb, akkor még mindegy melyiket veszed.


Ezen kívül szubjektív, hogy melyik tetszik neked jobban.

Külsőre szerintem nagyon ronda az S5, iPhone sem nagy szám, de az azért jobban bejön nekem. Oprendszer terén meg mindkettő jó, csak elég más.

2015. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A samsungot ajánlom mert az ios alapvető dolgokra képtelen.
2015. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
S5-öm van, max. akkor merül le nap közben, ha szó szerint egész nap a telefonon lógok. Normál használat közben (ami azért rendszeres e-mailezést jelent, többször nézem a híreket, futtatok mindenféle appot, beszélek rajta egyszer-kétszer) bőségesen szokott még szufla maradni benne a nap végére.
2015. febr. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 6-om van, nagyon szeretem, szerintem nem csalodnal benne Te sem. Az aksi birja egesz nap, szoval az nem faktor.


Az erdekelne mondjuk hogy mik azok az alapveto dolgok amikre az iPhone keptelen...:)

2015. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

szerintem mindegyik remek telefon én most veszek jövöhéten 6 plus-t.

nem kell félni az aksi miatt! Az ios jobban van optimalizálva, lévén h a hardver ugyan az szinte, van kb 4-5 féle, nem sok száz féle mint androidnál.

2015. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az s5 egy sz.r, az i6/plus pedig nagyon túlárazott
2015. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 23%-os csak egy Android vagy WP fan,nem kell vele foglalkozni...
2015. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem volt iphone telom. Mi az amit érdemes tudni róla? Miben más mint egy androidos Samsung? Alkalmazásokat erre is tudok pl letölteni bármit? Vagy mi az ami szokatlan lehet az eddigiekhez képest?
2015. febr. 5. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal nehezebb vele akármit megcsinálni és ha nincs szerencséd akkor van ami nem is sikerül.
2015. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát azt hogy annyira egyszerű egy apple termékkel bánni hogy még egy három éves is simán tud róla hívást indítani. Az Apple a lrgjobb ha valakinek nem tetszik akkor az ássa el magát.  the best products are apple products 
2015. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!