Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem Sony...

Idegbetegjoska kérdése:

Melyik telefont vegyem Sony xperia E3 vagy samsung galaxy ace 4?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Sony Xperia E3
2015. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mint E3 használó,a következő a tanácsom:

Én imádom a telefonomat,nagyon tetszik.Sok funkció elérhető,személyre szabható.Ha zenehallgatásra,netezésre,stb. akarod használni,akkor ajánlom.

Egy probléma:A csekély belső tárhely.Hidd el,ha játékra jell pl. vagy nagyobb helyet igénylő app,akkor nem lesz elég a 4gb,még SD kártyával sem.A Samu nekem nem jön be,és arról nem tudok nyilatkozni.Bár az Ace papíron jobb.Aztán hogy gyakorlatban mennyiben,az más kérdés.

2015. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyon jo a sony csak kar a belso memoria kicsi nekem is kb arra kellene mint az utolsonaK ES KOCKA SZEBB ES UTESALLO UVEG
2015. febr. 5. 16:40
 4/6 A kérdező kommentje:
ES AZ AKSI HOSSZABB IDEIG HOGY BIRJA?????
2015. febr. 5. 16:51
 5/6 anonim válasza:
Hát folyamatos használatnál 1 nap,de ha alig/semmit nem csinálsz vele,akkor a 2 napot is bírja.
2015. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az tény hogy a Samsungoknak a legjobb a képernyője(mármint ha leejted stb) de a Sony az szerintem jobb..
2015. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!