Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás Androidra...

Van olyan alkalmazás Androidra ami megmutatja az elérhető összes mobil hálózatot?

Figyelt kérdés
Vidéken szeretném használni a telefont és nem tudom melyik mobiltársaságot kellene választanom. Tudom, hogy vannak lefedettségi térképek, de én egy pontos helyen szeretném megnézni milyen szolgáltatók és ha lehet, milyen térerővel elérhetőek.

2015. febr. 5. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen progi nincs mivel elöszőr fel kell jelentkeznie a hálózatra a telefonnak ahhoz meg sim kártya kell. Szóval független telefon,plussz 3 szolgáltató 3 sim kártyája kellene
2015. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:
A beállításokban állítsd a hálózatválasztást kézire. Akkor megkeresi az összes elérhető hálózatot. Mondjuk a térerővel ekkor sem leszel tisztában de más módszer nincs. Nincs ilyen alkalmazás.
2015. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!