Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Microsoft lumia...

Kinek van Microsoft lumia 535-e? Es szerintetek jo telefon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem jobb Lumiám van (930), de egyik ismerősét kézbevéve az kell hogy mondjam, sokkal jobb élményt nyújt, mint egy átlagos 40 ezer forintos telefon. Szóval szerintem nagyon jó ár-érték arányú.
2015. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Csak helyeselni. tudom az első válaszolót, valóban perfekt készülék, semmi gond nincs vele. Nekem L830-am ban, de életemben nem volt jobb telefonom, imádom!


Amúgy az összes termékét ismerem a Microsoft-nak (volt Lumiákat is), baromi jó telefonok, egytől-egyig. :)

2015. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
bocsi az offért, csak annyit szeretnék kérdezni hogy meddig bírja az aksija? szeretnék egy ilyet venni, de ezzel az aksi témával meg vagyok lőve
2015. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van, egy hete vettem. Jó telefon.


Amivel nem vagyok kibékülve, az a készülék fogása. Folyton lenyomom véletlenül a zároló gombot... ha nem akkor meg kiesik a kezemből. :-(


A hangszórója az alján van, emiatt azt így egy ujjal is el lehet némítani, továbbá amikor a hátára fektetem érzékelhetően romlik a hang.


Amúgy tényleg gyorsnak tűnik, egyszer sem fagyott le, pedig telepítettem már rá 30 progit, eközben naponta 6 órát nyomkodtam. Az alkalmazáskínálat sem annyira rossz mint gondoltam, persze össze sem lehet hasonlítani az androidos készülékekével.


A háttértárat viszont szerintem zabálja. Szerintem.

2015. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az akksija sztem nem rossz. Amikor szinte folyamatosan nyomkodom, akkor is kibír kb 20 órát.
2015. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és még egy dolog: az érintőképernyő érzékelőjével akad gondom. Néha úgy érzem h túlértékeny, néha pedig h alulérzékel. :-/

Meglehetősen lassan, sok hibával gépelek vele emiatt. Nem tudom, ez mennyire egyedi, vagy más is tapasztal ilyesmit.

(Amúgy az enyém 535 "dual sim", és minden rendszerszoftver frissítve.)

2015. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Igen, sokaknak van gondja. A gondot sokak szerint az okozza h nekem még régebbi, 3.0.0.0 a hardwerem. Pedig egy hete vásároltam. És tényleg nagyon nehéz nem elgépelni a szöveget, már egyetlen mondatban is.

2015. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is elsők között vettem, de már két frissítés is jött, és nekem nagyon sokat javított rajta... kicsit szokni kellett, de azóta könnyen megy a gépelés + a szójavalsatokat is sűrűn használom
2015. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló vagyok. Képzelem milyen lehetett frissítés előtt. :-(

Nekem is rajta vannak a legújabb frissítések és így is gáz. Sose tudom biztosan hogy ha egy linket/gombot megnyomok, tényleg reagál-e rá. Általában fel vagyok készülve h mindent akár 2-3-szor is meg kell nyomnom többféleképpen. (És arra is hogy többszörösen érzékel egy-egy érintést.)


Tehát, nekem az a tanácsom hogy vásárlás előtt csekkold le a "hardware version"-t. Ez menüből gyorsan elérhető, a valahol telefoninformácók között. (Azt hiszem, a 5.0.0.0 széria már jó, az enyém, hiába 8 napja vettem, még 3.0.0.0 és szívás.)

2015. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez a kijelző hibája.

https://www.youtube.com/watch?v=sI-K5Um9VQs


Nagyon nem mindegy, h melyik van benne, viszont ezt nem tudhatod előre ha online boltból rendeled. Szóval ez eleve gyárilag hibás széria a 2c. Valószínűleg ezért is olcsó néhány boltban. Viszont ez még nem garancia arra, hogy a drágább már 2s kijelzős. Ez van...

2017. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!