Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a régi sim kártyám beletesz...

Ha a régi sim kártyám beleteszem egy új készülékbe akkor kér pin-kódot ha régi telefonomba nem kért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű igen. Nem a kártyához tartozik ez a beállítás, hanem a telefonhoz.
2015. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt a telefonon be tudod állítani, hogy kérjen-e de alapból mindegyik kér. Lehet a régiden kikapcsoltad. Remélem ez volt a kérdés lényege :-)
2015. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez SIM kártya beállítás. Ha az egyiken nem kért, akkor a másikon sem kér. Ettől a telefonnak még lehet saját kódja, de az nem a SIM kártya PIN kódja lesz.
2015. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as rosszul tudod, minden sim kártyának van 2 pin és 2 puk kódja, de a mobilban állítod, hogy kéri-e bekapcsoláskor...A nagyon régi mobilokat például vészhívásra sem lehetett bekapcsolni sim kártya nélkül...
2015. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na srácok, kipróbáltam, és mégiscsak úgy működik, ahogy mondtam. Kikapcsoltam a PIN kód kérést, átraktam a kártyát egy másik készülékbe, és nem kérte a kódot.

Aztán visszaraktam azt a kártyát, amin be volt állítva a kód kérés, és oda kérte. Hiába nulláztatok le, mégiscsak igazam lett. (2 db Lumiával próbáltam, az enyémen kikapcsoltam, a kollégámén meg be volt kapcsolva a kód kérés)

2015. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó legyen akkor igazad, én még az életbe nem kapcsoltam ki a kód kérést :-)
2015. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért merész, hogy még soha nem próbáltad, de egyből rávágtad, hogy tutira nem úgy van. Nekem rémlett korábbról, még a régi nokiás időkből, csak biztosra akartam menni, hogy még mindig úgy van.
2015. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én valahogy pont az ellenkezőjét tapasztaltam régebben. Ahol be volt állítva a pin kód kérés az mindig kérte, ahol nem az nem.
2015. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!