Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia p-m blokkolva van...

Gabcsiking98 kérdése:

Sony xperia p-m blokkolva van hogy lehet feloldani? (többi lent)

Figyelt kérdés
találtam egy telefont xperia p-t egész pontosan az van hogy van rajta képernyő zár és ki szeretném blokkolni de nem tudom se a pót kérdést se az emailt mivel találtam tudtod nekem segíteni?

2015. febr. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha leadnád a rendőrségen...? Gerinctelen tolvaj.
2015. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te fogyatékos ott van h találtam ami azt jelenti nem loptam el és nem volt benne sim sem szóval olyan mintha pénzt adnák a rendőrségnek hogy találtam bárki rámondhatja hogy az öve és máskor ha kinyitod a pofádat arra válaszolj amit kérdeznek
2015. febr. 11. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes eszméid vannak...
2015. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhagytak egy telefont, valaki felvette, kivette a sim kártyát mert az nagyon értékes, milyen jó lesz majd használni (pin kód nélkül) a telefont meg eldobta, mint értéktelen kacatot. Nahát, érdekes emberek vannak.

PC Compainon vagy Flashtool-al, újratelepítés. Minden törlődni fog. Lehet, van valami lezárt képernyőnél is alkalmazható billentyűparancs a reset-re, de én ezeket nem ismerem, az általam ismert legegyszerűbb megoldást írtam. Ha nem jó, akkor Google.

2015. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!