Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Nokia lumia 820-at...

Vikktorius kérdése:

Vettem egy Nokia lumia 820-at az a baj hogy vodafonos a készülék. és le lett tiltva szerződés bontás miatt. A akitől vettem (blok is van) az nem akart 220ezret kifizetni erre. Kérdésem hogy Kifüggetlenitéssel megoldódna a probléma? Csak a sim a baj.

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dehogy oldaná meg...ráadásul a videó is kamu...vajon miért van letiltva az értékelés meg a kommentírás?
2014. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
illetve kommentelés nem...de nyisd meg a leírásban a linket...
2014. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2es ne okoskodj már

ha lövésed nincs

2014. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez itt elég konkrét

[link]

2014. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most akkor van rá100%os megoldás vagy nincs??
2014. júl. 24. 02:20
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor mi az anyámért jelez a vírusírtó, ha rámegyek a videódban található linkre? megnézted, vagy csak beírtad youtube-on, hogy lumia 820 unlock, és az első videót belinkelted, ami szembejött? esetleg megcsináltad?

ez a kódos megoldás a régi DCT3 és DCT4-es nokiákon működik, az új telefonokon nem...de a kérdező nyugodtan megpróbálhatja...nem fog történni semmi...

2014. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de amúgy is a tiltás és a kártyafüggetlenség 2 különböző dolog...ugyan miért nem ezt csinálja akkor mindenki, hogy kihozza 0 Ft-tal, aztán függetleníti egy gsm-be párezerért?

a megoldás az az imei átírás lenne, ha egyáltalán megéri a szenvedést...

2014. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg valakit aki csinal Imei-t?
2014. júl. 25. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!