Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden uj telefonra fél évig...

Minden uj telefonra fél évig ingyen mobilnet?

Figyelt kérdés
Igaz?? mert ezt mondogatja mindenki és valoban van mobilnetem de nem tudom meddig és miért
2015. febr. 7. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán olvasd el az előfizetői szerződést, vagy ami a feltöltő kártyához tartozik.

Nem tudhatom mi van a kezedben.

Én Kínából rendelem telefonjaim, nagyon jók és nincsen rajta mobilnet. A kártyámon viszont van, egy feltöltés 3 hónapig él, ha nem használom el a keretem, elvész.

Ez van a szerződésemben és így is működik.

2015. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te teljesen hülye vagy. Különösen, hogy fingod sincs, milyen tarifacsomag okán van mobilneted. Mivel számodra minden más eljárás bonyolultabb lenne, hívd az ügyfélszolgálatot.
2015. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye a t-mobilnál vagyok és valahol irták hogy valamnnyi ideig az ujjab fajta telefonok amik képesek rá hogy vegyék a jeleket ingyen mobilnetben részesülnek na de meddig és miért? mert nem nagyon találtam mást rola és valoban minden ismerősömnek aki ennél a szolgáltatonál van volt egy ideig vagy van ingyen mobilnetje :)
2015. febr. 7. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

"és valahol irták hogy valamnnyi ideig az ujjab fajta telefonok amik képesek rá hogy vegyék a jeleket ingyen mobilnetben részesülnek na de meddig és miért?"


Igen, valóban így van. Az új telefonokban még nem kopott a rádiós chip és veszik a jeleket ingyen. Azzal gondolom te is tisztában vagy, pl a 3G max sebességen 64QAM-et használ és ez bizony koptattja a chipsetet. Az a baj, hogy sajnos a chip kopásból adódóan egy idő után már csak előfizetéssel lehet lehet venni a jeleket. Egyébiránt ha a R4-es ellenállást átforassztod nagyobb értékűre akkor pár hónapot nyersz.

Az új chipset-tel még a sima telefonhívás is ingyenes, mivel sokkal kevesebb térerő szükséges a híváshoz. Sajnos ez csak pár napig tartó dolog, mert mután kicsomagoltad az új telefont már elindul az kopás és az oxidáció. Ha esetleg van vákuumkamrád, akkor ajánlatos abban kicsomagolni és használni a készüléket. A legjobb ha te is szkafanderben telefonálsz...

2015. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"és valoban minden ismerősömnek aki ennél a szolgáltatonál van volt egy ideig vagy van ingyen mobilnetje :)"


Akkor kérdezd meg őket, hogy megy az ingyen mobilinternet, ne itt a gyökereket fáraszd.


Az ügyfélszolgálatot miért nem kérdezed?

Csak nem egy ilyen beszélgetéstől félsz:

- Jónapot, kérem kapcsolják be az ingyenes mobilinternetet, de fél évig ám!

- Ön hülye, viszonthallásra.

2015. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez az oldal a kérdések miatt van és nem..nem vagyok hülye emberek csak megkérdeztem valamit. és annak aki normálisan válaszolt köszönöm :)
2015. febr. 7. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer és értelmesebben már nem tudom leírni:

Lehetetlen válaszolni annak ismerete nélkül, hogy a létező 3-(4-5) mobilszolgáltató közül, annak melyik előfizetői csomagja (van cégenként vagy 20) közül melyik van Neked és milyen időintervallumban (mert friss szerződéskötéskor sokan 1-2-3 hónapig ingyen adnak valami beetető szolgáltatást és ha nem mondod le időben, akkor aztán számláznak)!!

2015. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!