Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma, hogyan...

Mi lehet a probléma, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy van egy galaxy express telefon amire a Rashr nevű programmal flasheltem egy recoveryt, sajnos itt a probléma, mert amikor ujra inditottam csak ezt írja folyamatosan RECOVERY BOOTING, és ennél tovább nem is jut, gépre sem tudom rákötni se semmi.

#probléma #Android #Samsung #megoldás #recovery #XDA #express #Galaxy #samung galaxy express #samsung express
2015. febr. 7. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Ugyan ezt írja ki, de tovább nem lép.

2015. febr. 7. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen gagyesz programokkal nem szabad nyulkálni a telefonban. Gyári recoveryvel vagy odinnal szabad csak! Mármint ezt akkor írja amikor a recovery-be akarsz belépni vagy, ha normálisan indítod a telefont? Nem mindegy. Meglehet még javítani amúgy. Home gomb+ LEFELÉ hangerő + bekapcs gomb. Így belépsz download módba. Rádugod a telefont a gépre és egy kompatibilis recoveryt flashelsz odinnal. Remélem érthető volt. Ponosan milyen telefon az? I8730?
2015. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!