Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni 2015 februárjában...

Megéri venni 2015 februárjában 5. generációs iPod Touchot?

Figyelt kérdés

leváltanám a telefonomat márciusban, bár nem biztos, hogy lesz pénzem iPhonera ( 5 / 5S-ben gondolkozom ) és esetleg megúszhatnám olcsóbban a dolgot.

természetesen e mellé használnék egy nyomkodós telefont, amúgy is szeretem őket :D

vélemény?



2015. febr. 8. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:

januárban még megérte, de sajna februárban már nem :S :'(



viccen kívül, szerintem a nyomkodós teló + ipod kombó nem jó. akkor már inkább valami androidos teló.

2015. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nooo android soha többet! eldilemmázgattam az S4 és az iPhone között, nagyon sok embernek hallgattam meg a pro kontráját és továbbra is iPhoneban gondolkodom :D
2015. febr. 8. 00:49
 3/10 A kérdező kommentje:
illetve Apple termékben * bocsika, pici javítás belefér :D
2015. febr. 8. 00:49
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én sem szeretem az androidot, de ebben a helyzetben azt választanám.. :D de akkor gyűjts iphonera.
2015. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sűrgős akkor inkább egy használt 4S de ha nem akkor még gyűjts kicsit! Amugy ha 5-5s-t veszel hasznaltat mert az 130 ból megvan egy használt 5s egy sima 5 meg 90-110 ezer forint használtan
2015. febr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

újonnan 5S: 160ezer, új sima 5: 130ezer és használtan van olyan 90ezer körül. én 2-3 hete nézegettem őket és végül vettem is újonnan 5-öt. akkor ilyen árok voltak.

ha hosszabb távra tervezel akkor ne 4S-t vegyél, inkább gyűjtsél egy 5re. viszont azok közül meg elég sok hibás van és ha használtan veszel akkor nagyon nézd meg milyet veszel. tesómnak már 2t vissza cseréltek garanciában. első nagyon gyorsan merült (napi 3-4szer kellett tölteni) másodiknál még 2 hétig tökéletes volt utána nem csatlakozott a hálózatra. mikor bevittük azt mondták alaplap hibás. viszont a 3. már jónak tűnik :D ettől függetlenül egy nagyon jó telefon és szerintem a feketében a legszebb telefon. ha jót fogsz ki biztos szeretni fogod.

2015. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok ez kimaradt:

vagy ha tetszik van még az 5c. ez többnyire ugyan az mint az 5, de elvileg már javították benne az ilyen kis hibákat.

nekem fehérben tetszik, viszont sok embernek nem mert műanyag, de legtöbb ember (mint én is) tokban hordja a telefonját és az megint műanyag, fém vagy bőr tehát ugyan ott vagy

remélem tudtam segíteni

2015. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem is 5-ös iPod touch-om van, én most karácsonyra kaptam. Meg vagyok vele elégedve, bár néha csinál furcsa dolgokat, és nagyon ügyelj rá, hogy ne ejtsd le, stb, mert elég hamar tönkrevághatod. Az IOS-el személy szerint nincsenek komolyabb problémáim, régen volt egy iPad-em is, azt is nagyon szerettem, gyors volt, stb, de annak is a leejtés utáni elsötétült, 30 ezerért javítható LCD lett a vége.

Egyébként a helyedben gyűjtenék még egy kicsit, és vennék egy iPhonet. (Egy 5C-t például hibátlanul, használtnak beállítva 75 ezerért is kapsz.)

2015. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet 75-ért 5c-t kapni? Használtan?:D
2015. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

húha srácok, köszönöm szépen a kommenteket! :)

#6-7 neked külön köszi a tanácsokat, most a napokban nézegettem iphone 5-öt és nekem is feketében jobban tetszik szóval szerintem 5 vagy 5c lesz ebből a végén :D

2015. febr. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!