Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már valakinek bármilyen...

Amanda88 kérdése:

Volt már valakinek bármilyen tapasztalata ezek a cégek közül bármelyikkel: VIP-Phone, trendGSM, Mobilbirodalom.hu és Onemobil.hu?

Figyelt kérdés
Mobilt szeretnék az egyik cégtől interneten rendelni. Főleg az érdekelne, mennyire segítőkészek garanciális javításkor.

2015. febr. 8. 01:15
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
41%

Helyesen:

1. ezek közül a cégek közül

2. ezen cégek közül


De hogy ne legyek teljesen OFF: nem használok mobilt, mert: http://www.youtube.com/watch?v=QJa3w3WYbtI

2015. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
ezek közül egyikben sem, de 2 hete rendeltem a skyphone.hu -ról. a telefon megérkezett 2 nap alatt. sajnos közbe alaplap hibás lett, de mivel van rá 1 év garancia kicserélték a telefont (iPhone 5 mellesleg) de persze ez nem a bolt hibája, megesik az ilyen. csak annyi kifogásolni való volt, hogy angol töltős változatot küldtek, de adtak hozzá átalakítót ingyen, viszont nekem szerencsére volt adapterem a régebbi megmaradt iPhonból és azzal tudom használni így ez sem vészes.
2015. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!