Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítsem az iphone 4-es...

Frissítsem az iphone 4-es telómon a szoftvert?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5.1.1 van rajta megéri 7.1.2-re frissíteni? Nem lesz használhatatlan a telefon? Haverom szerint ne frissítsem, mert dobhatom ki. Teljesen eredeti t-mobilos, nem volt még frissítve 8 megás..
2015. febr. 8. 10:52
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Igaza volt a haverodnak.
2015. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
enyémen 6.1.3 van, de én se mertem tovább frissíteni. viszont láttam akinek egész jól működött, de olyat is akinek meg eléggé használhatatlan lett, de akkor is működik csak nem olyan élvezetes használni
2015. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak így semmit sem tudok már letölteni a telóra:(
2015. febr. 8. 12:55
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Mit vártál egy 4,5 éves telefontól?
2015. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért amikor megjelent baromi drága volt, ezért annyit el lehetne várni, hogy komparibilis szoftvereket gyártsanak hozzá:( belassulna a telefon egyébként?
2015. febr. 8. 13:40
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
Igen,belassulna.
2015. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mi a fontosabb. a gyors rendszer, vagy épp az, hogy sok alkalmazáshoz iOS 7 kellene minimum.
2015. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!