Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-ot hogyan védjem meg...

Iphone 6-ot hogyan védjem meg a karcoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem az új iPhone 6-omat, hogy karcolódni fog. Még csak pár napos. Van hozzá egy kihúzhatós kemény bőr tok, de attól tartok, hogy még ez is karcolhatja, koptathatja a ki-be húzkodás során. Szilikont és fóliát nem akarok rá rakni, mert szerintem elcsúfítja. Félnem kell attól, hogy az említett tokban kopni, karcolódni fog pusztán a kihúzástól/berakástól? Milyen megoldás lehetséges? (Kérem a "Rakjad vitrinbe!" típusú hozzászólók kíméljenek! Köszönöm!)

2015. febr. 8. 14:27
 1/8 kérdező.. ***** válasza:

Rakj rá edzett üveget.

Ki-be rakástól nem fog kopni.De arra figyelj ne ülj rá vagy hasonló mert képes elhajlani.

2015. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt örömmel hallom. Vannak akik azzal riogatnak a neten, hogy még a tokból kihúzástól/visszatolástól is karcolódni fog.
2015. febr. 8. 14:32
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
Hát attól függ milyen tok.De ha belül kivan bélelve akkor nem tud elkopni,max 2-3 év múlva.
2015. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen a tok:


[link]



Sajnos nekem sosem volt iPhoneom eddig, kicsit iPhone ellenes is voltam, és csak most fedeztem fel ezt a csodát, ezért nincs semmi tapasztalatom korábbról sem ilyen, sem más téren vele.

2015. febr. 8. 14:37
 5/8 kérdező.. ***** válasza:
Áh ettől nem lesz baja,sőt ez védi a legjobban .Én is ilyen tokot használok már 2 éve.
2015. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kérdező.. ***** válasza:
De én egy iphone-ra nem sajnálnám még az edzett üveg fóliát(tempered glass).Védi a kijelzőt a karcoktól és az ütésektől.Van olyan is hogy ha leejted a telót akkor a rajtalevő üveg fólia törik be,nem a drága kijelző.
2015. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azért igyekszem majd nem leejteni. :)
2015. febr. 8. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:

En ilyen tokot hasznalok, ez a hatuljat nagyon jol megvedi, es a fogasa is kellemesebb lesz a telefonnak, nem olyan csuszos mint a hatlap. [link]


Foliat pedig itt rakattam ra, 4500 forintert megcsinaljak nagyon szepen, nem is latni hogy rajta van! [link]

2015. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!