Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia M2 vagy E3?

Sony xperia M2 vagy E3?

Figyelt kérdés

Kettő között gondolkozok, fontos játékok terén is, hogy ne akadjon. Illetve az értesítő led mennyire látszik? Olvastam, hogy elég gyér :S

Bármilyen véleményt szívesen olvasok, köszi.



2015. febr. 8. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

E3:


- jobb kijelző

- kicsit kisebb kijelző, kicsit nagyobb aksi->jobb üzemidő


M2:

- jobb kamera

- nagyobb belső tárhely

2015. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig az M2-nél nagyon szidják a kamerát, tesztnél én is láttam, hogy gyenge.. Ha az E3-tól még az is jobb, akkor az milyen lehet.:D
2015. febr. 8. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs jó kamerája az M2-nek, de jobb, mint az E3-nak.

Nem lenne rossz, csak a szoftveres képfeldogozást szarta el a Sony.

Túl erős a zajcsökkentés, túl nagy az edge sharpening (most ezt magyarra nem tudom jól lefordítani, "szél élesítés", kb ezt jelenti, de a szakszó nem jut eszembe), színek sem a legjobbak, de ha nem zoomolsz bele a képbe, akkor elmegy, Facebookra meg ilyen alap dolgokra jó.


Pár mintakép: [link]


Ja ráadásul a fókuszálás meg maga a kép elkészítése is elég lassú, bár hogy az E3-nál lassabb-e azt nem tudom.


E3 kamerája lehet hogy jobb, mint amire emlékeztem, lehet még az E1 kamerájával keverem, mert most néztem pár mintaképet, és egyáltalán nem lehet rá panasz:

[link]


Ez sem tökéletes, de árkategóriájában nem rossz.

2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!