Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a sajét zsebpénzemböl...

Megéri a sajét zsebpénzemböl nokia lumia 520 at venni? 12/f (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Saját pénzemböl venném

-Főleg netre zene halgatásra meg néhány játékra kelen vélemény?


2015. febr. 8. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
meg.
2015. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővenben?
2015. febr. 8. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
mit akarsz még bővebben? kérdezted hogy megéri-e. mondták hogy meg.
2015. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Véleményekre tapaztalatokra voltam kiváncsi elönyök hátrányok stb.
2015. febr. 8. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
bőven találsz ilyen kérdéseket itt.
2015. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van.. Lassan egy eve ez lesz nallam, de ha csak netreeg zenere kell akkor neked megeri es tokeletes.. Annyi baj van vele, mint minden mas egyeb teloval..neha lefagy meg ilyenek.. :)))) de akk ujrainditod ugy egy olyan 3-4 havonta adj neki egy hard resetet mert nem mindig fog mukodni tokeletesen.. Lemarad a frissitesekkel stb.. Ja es ha keri h valami beavatkozast igenyel akk meny ra es frissitsd mert magatol nem nagyon fogja meg ha ugy is van allitva.. Alapjaban vevve jo telefonok..de nekem nem eleg( nincs elso kamera, blicc stb..)
2015. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Használtan megvetük 10ezerér most is erről irok és nagyon jó.Szuper a kamerája villám gyors nagyon tetszik

Jobb mint bármelyik androidos telo .

2015. febr. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!