Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom letölteni samsung...

Nem tudom letölteni samsung galaxy ace telómra a rising star applikációt mert azt irja h csak 4 es androidon megy, nekem meg csak 2,3 as van, van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Főzött romot teszel rá vagy veszel egy másik telefont.
2015. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért csinálják az applikációt olyanra hogy csak erősebb androidon menjen? igy sokan nem tudnak szavazni.Van esetleg olyan verziója az applikációnak ami megy 2,3as androidon?
2015. febr. 8. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedd le máshonnan. Ne playből. Apk-t telefonra rakod és telepíted
2015. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért csinálják az applikációt olyanra hogy csak erősebb androidon menjen?


Mi az, hogy erősebb android? Inkább csak frissebb/újabb verzió. Sok oka lehet. Egyszerűbb fejleszteni, többen használnak újabb verziót, több fejlesztési lehetőséget támogat az új rendszer stb.

Arra is van példa, hogy a play szerint nem kompatibilis egy adott eszközzel, aztán mégis. Vagy csak szándékosan korlátozzák le az újabb verziókra.

2015. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na jó elirtam,nem a megfelelő szavakat használtam.Legyen ujabb verzió.Nem mindegy hogyan nevezzük?Nekem az a lnyeg h menjen valahogy,igaz mindjár vége az egész müsornak,jövőhéten már döntő lesz
2015. febr. 8. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy 4.0 verzión alapuló custom romot telepítel, vagy olyan mobilt veszel, amelyiken ilyen verzió van, más lehetőséged nincs.
2015. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 2 Nem fognak régebbi verzióra fejleszteni, mert már kicsi az ilyen rendszert futtató mobilok részesedése:

[link]

2015. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs a francokat... Az előbb írtam le. Beirod Google - ba hogy rising star.apk download, letöltöd az apk fájlt, felmásolod a telefonra és telepíted. Fog menni. A play szándékosan korlátozza...
2015. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne tölts le kamu szavazást !
2015. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!