Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nec Medias N-04D...

Van egy Nec Medias N-04D telefonom Japánból. Kérdés hogyan rootoljam? Probáltam már minden fajta root programok, alkalmazást ami létezik.

Figyelt kérdés

Android version 4.0.4

Baseband version M3003401

Kernel version 3.0.8-perf

Build number A3003401



#Android #root #NEC #medias #n-04d
2015. febr. 8. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erre a telefonra külön root program kell, vagy recovery-ből kell telepíteni a superusert
2015. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, az a baj hogy csak az update.dat file-okat ismeri fel a zipeket nem. s külön szoftver nincs rá. egyik fórumba azt írták, hogy a Galaxy S I9000 rom-ok jók rá, de nem tudom, hogyan tudnák felrakni egyet is root nélkül és ami eredeti romok azok is zipesek
2015. febr. 9. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg úgy hogy a ROM-ot átnevezed update.zip-re, aztán telepítsd a gyári recovery-ből.
2015. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!