Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch pop c1...

Alcatel one touch pop c1 miért ilyen lassú?

Figyelt kérdés
a fentebb említett telefon van meg nekem tavaly szeptember óta és jól működött pöpec,olcsó volt meg minden...de mostanság minden alkalmazásból kidob,lassú,lefagy,vagy önműködőbe vált át és lefele megyek akkor nem görget le,aztán pár mp múlva 6 oldallal lentebb vagyok,a billentyűzetet néha nem adja be vagy lassan,v beadja aztán írnék és eltűnik,néha azt csinálja h írok 1 betűt aztán v 10 mp-et kell várnom még egy betű lenyomására,erre van valami megoldás? nem akarom szervizelni,tehát az a végső megoldás,esetleg más ötlet?

2015. febr. 9. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez altalaban igy van a gyengebb Androidos teloknal sajnos. Probalhatsz egy gyari visszaallitast,lehet segit valamit, de hosszu tavon szerintem gondolkozz a cseren.
2015. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami program nem fut a háttérben?
2015. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most pár órára kikapcsoltam és utána egy ideig pöpecül működött :D de attól még ugyan úgy vészesen szaggat sokszor,az aksim meg nagyon szar,v az normális h naponta töltenem kell? alváskor töltőre teszem még késő délután h bírja
2015. febr. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!