Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 6 vs. ConCorde SmartPhon...

Maestro26 kérdése:

Honor 6 vs. ConCorde SmartPhone 6500+ Melyik a jobb telefon, illetve melyik érné meg jobban!? (A Concordnak állitólag nem a legjobb a GPS-e iletve a hangszórói halkan szolnak)

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 14:01
 1/6 anonim válasza:
Tesztek alapján (is) Honor. Nekem csak a concord készülékekről van tapasztalatom és -eléggé lesújtó- véleményem. A Honor 6-ról csak teszteket olvastam, de már ez alapján is meggyőzőbb. Használtam Concord telefont és tabletet is, sok sebből véreznek. Nyugodt embernek tartom magam, de ezek a készülékek próbára tették a türelmemet. Nagyon ragaszkodsz az Androidos platformhoz?
2015. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp Honor 6, Concorde az csak egy újracímkézett kínai telefon (tudom, Huawei is kínai, de az már nem az ismeretlen gagyi fajta), meg amúgy is minden szempontból jobb a Huawei.
2015. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a váalaszokat, igen mindenféleképpen androidnál szeretnék maradni! Illetve a Prestigio MultiPhone 7600 duo-t néztem még. Árban 50.000-rel kevesebb de ennek megfelelően tellyesítményben is kevesebb.
2015. febr. 10. 06:26
 4/6 anonim válasza:
Ha belefér a büdzsébe, érdemesebb a Honorra beruházni. Ha kisebb árban gondolkozol, én hasonló helyzetben nézelődnék még a kínálatban, nem biztos, hogy a Prestigionál nincs jobb választás. Sőt, valószínű, hogy van. Az eddigiekből mindenesetre a Concorde szerintem a gondolatot sem éri meg, azt biztosan kihúznám az esélyesek közül.
2015. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát talán még a Lenovo S850 jöhetne számításba, ami tetszik...
2015. febr. 11. 06:24
 6/6 anonim válasza:
Jaj... ebben az árfekvésben van az Akcatel OT Idol2 S, amiben már nem MTK, hanem snapdragon proci dolgozik. Az általad felsoroltakból még mindig a Honor, Prestigio a sorrend, harmadik helyezett Továbbra sincs.
2015. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!