Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pénz nem számít. Milyen...

Pénz nem számít. Milyen telefont vegyek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Iphone-ok kizárva.
2015. febr. 8. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
HtC M8
2015. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Osynho ***** válasza:
Március elején jön ki az M9, én megvárnám. ;-)
2015. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Gresso Regal. 3-5000 USD (mivel a pénz nem számít), és ingyen házhoz szállítják.
2015. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nexus 6
2015. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Moto Maxx. Kb mint a Nexus 6, baratibb 5.2-es kijelzovel.
2015. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
m8 jó lenne csak a külseje nem tetszik
2015. febr. 8. 22:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő nagyon :) Személy szerint nekem az álmaim netovábbja jelenleg egy HTC One M8 lenne.


Még szóba jöhetnek:


Sony Xperia Z2

LG G3

Samsung Galaxy Note 4

2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#3


Kérdező legjobbat kérdezte, nem a legdrágábbat. Ezek a több ezer dolláros luxus telefonok meg hulladékok, csak a külsejük jó (sokszor még az se valami szép, csak olyan anyagból van).

Bár ez a telefon legdrágábbnak sem a legdrágább.



Kérdező:


legjobb nincs, van 5-10 telefon, ami szóba jöhet, mindegyiknek más előnye/hátránya van, és minden embernek más tetszik.


Ez a lista:

- Note 4

- Galaxy S5 (bár akkor már S6-ra érdemes lenne várni)

- Nexus 5

- Nexus 6

- Moto Maxx

- Moto X 2014

- Xperia Z3

- Xperia Z3 Compact

- OnePlus One

- HTC One M8 (bár akkor már M9-re kéne várni)


Androidosok közül kb ennyi (van még pár, csak azok itthon nehezebben kaphatók, pl. Xiaomi meg ilyenek), meg ott vannak a Lumiak, ha tetszik a WP.


A felsoroltak közül az összes telefon jó, de míg nekem a Galaxy S5 kínzás lenne, addig másnak az a kedvenc telefonja, szóval ízlések és pofonok.


Én pl. a OnePlus One-t válaszatnám, mert ott nem igazán vannak kompromisszumok. Hihetetlen jó üzemidő, közel stock Android, gyakori és gyors frissítésekkel, egyik legjobb kamera.


Többi telefon közül az összesre tudnék valami rosszat írni. One M8-nak szar a kamerája, Samsungok szoftveresen szarok (bár a Lollipopos TouchWiz már nem rossz, azzal már tudnám használni a Note 4-et is), Nexus 5-nek kicsi az aksija, Nexus 6-nak túl nagy a képernyője, stb.

2015. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kromosome ***** válasza:
Teljesen felesleges Z3-at venni, mivel sokkal drágább, mint a Z2 viszont nagyon minimális az, amiben többet nyújt. Ráadásul nem egyszer hallottam egy ismerősömtől aki a Vodafone-nál dolgozik, hogy sorozatosan viszik vissza a Z3-at különböző gondok miatt (beázás, annak ellenére, hogy elvileg IP68-as szabványa van, vagy hálózati gondok miatt). Ha tetszik a Sony, én vagy megvárnám a Z4-et, vagy ha most azonnal kell, akkor inkább vennék egy Z2-t.
2015. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, érdemes várni az S6-ra? én laikus vagyok de nekem úgy tűnik hogy S5 = S6
2015. febr. 8. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!