Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki hívhat titkosított számról?...

Ki hívhat titkosított számról? Honnan tudják a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Mai napon 2x hívtak egy 70-es számról de ahogy kiderítettem titkosított szám..
2015. febr. 9. 14:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:


1) régi ismerős új számmal

2) téves szám

3) telemarketing (hogy ők honnan tudják a számodat azt nem tudni, valahol ahol megadtad eladták, gyakran csinálnak ilyet)


Kb ennyi.

2015. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Visszahívtam párszor.

1.Kinyomott.

2.Kinyomott.

3.Kicsörgött de semmi.

2015. febr. 9. 14:42
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha tudod, hogy 70-es szám akkor miért titkosított? :)


Az, hogy pont téged éppen ki hívhat? Hát sok mindenki, de szerinted hogy a péklapátba tudnánk, hogy téged ki hívogat? :) Lehet nem is téged akartak hívni csak elütötték a hívószámot. Nem kell ám minden mögött hatalmas titkokat és összeeskövést sejteni :).

2015. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Volt pár hete hogy összevesztem egy csajjal és azt mondta hogy meg fogom bánni ezt.
2015. febr. 9. 14:45
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor bizony kösd fel a gatyát!
2015. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De őt ismerem pár hónapja nem tudom elképzelni róla ezt..Meg azóta nem is beszéltem vele.
2015. febr. 9. 14:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Vagy annyi legyen benne hogy felveszi ha hívom.
2015. febr. 9. 14:52
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez is jó kis kamu kérdés. Ha azt tudod, hogy 70esről hívtak, akkor ugyan miért nem tudod a számot? :D

Bejövő titkos szám esetén a körzetet se lehet megtudni!!! Ennyi.

2015. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!

Felhívtam a különleges tudakozót,és bizony ők mondták hogy titkosított a szám..Felhívni persze fel lehet..

2015. febr. 9. 14:55
 10/22 anonim ***** válasza:
Meddig hazudozol még? Ha titkos szám, mint írtam nem mondják a körzet számot se meg. Ez az egyik, a másik különleges tudakozó nem arra van, hogy a te bejövő hívásodat megbírják neked mondani. :D További jó szórakozást. Látom végett ért a tanítás! :D
2015. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!