Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az facebook ismerőseim számára...

Az facebook ismerőseim számára megjelenik, ha új partner vagyok messengeren?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt facebook messengerem, viszont most kaptam egy új mobiltelefont, és, ha ezen bejelentkezem a messenger alkalmazásba, akkor a facebook ismerőseim (akik rajta vannak a messengeren) látják azt, hogy én új tag vagyok és, hogy mikor jelentkeztem be először? Tehát kapnak bármilyen értesítést, illetve én kapni fogok az új tagokról bármilyen értesítést? Illetve, ha a facebook alkalmazásba jelentkezem be, akkor facebookon ki fogja írni az ismerőseim számára, hogy xy elkezdte használni a facebook alkalmazást egy xyz telefonon? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. febr. 9. 18:00
 1/3 anonim válasza:

Igen. Mármint ha belépnek a Messengerbe és ott a Messenger ,,ismerős" (Mármint itt mutatja hogy melyik ismerősöd nek van Messengere)helyre akkor meg fogsz neki jelenni, mégpedig a neved alatt az lesz hogy ,,Újdnság"!

De egyépként alpból nem kapnak értesítést! :)

2015. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És a facebook alkalmazásban?
2015. febr. 23. 13:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve ez az "újdonság" meddig jelenik meg?
2015. febr. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!