Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom 4GB-os amibe...

A telefonom 4GB-os amibe kaptam dobozba azon is az van írva és a clean master is azt mutatja de megis csak 1,8GBot tudok használni. Miért?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Xcover2 telefonom van
2015. febr. 10. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert maga a rendszer elfoglal annyit. ( Nem vicc )
2015. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor szinte majdnem mindenkinek 1,8GB ja van akinek 4GB os? Amugy nekem ez is boven eleg csak ugy kerdeztem
2015. febr. 10. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában igen. De függ attól, hogy a gyártó hogy osztotta szét ezt a tárhelyet. Nekem pl. a 4GB-ból 2,41GB funkcionál belső tárolóként ahova települnek az alkalmazások. A többi a rendszeré. Szóval én semmit nem tudok ebből a tárból szabadon felhasználni így mindenképp kell sd kártyát használom ha fényképezni vagy videózni szeretnék. Igazából ez engem egyáltalán nem zavar.
2015. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!