Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ido mulva lassul be az...

Mennyi ido mulva lassul be az ui telo? Pocket 2-m van. Van 4-5app rajta. Netezni meg zenere van. Eddig egesz jo. Miert lassulnak be a telefonok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
uj*
2015. febr. 10. 17:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális telefon nem fog belassulni egyáltalán.

Pocket 2 gyárilag is elég lassú, de ennél még sokkal rosszabb is lesz.


Hogy miért lassulnak le? Mert a Samsung teleszarja az összes telefonját TouchWiz-el.

2015. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert android van rajta azért fog belassulni :D na de hogy ne fikázzam le teljesen az androidot az is a Nexus szérián meg egy pár HTC-n nem akad azért írom ezt mert láttam már Sony Z2 és Samsung Galaxy S5 is kifagyni pedig azok azért a felső kategóriában vannak (okosoknak jelezném tudom hogy van már Z3 is) Annak akinek van kedve főzött romokkal meg efféle nyalánkságokkal szenvedni hajrá én nem tartom vissza, de nekem személy szerint elég volt belőle két és félév.
2015. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!