Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már a onemobil....

Valaki rendelt már a onemobil.hu-ról? Megbízhatóak, érdemes tőlük rendelni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy note 3 neo-t szeretnék rendelni, itt találtam a legolcsóbban. [link]

#mobiltelefon #Samsung #internetes vásárlás #onemobil.hu #one mobil #samsung galaxy note 3 neo
2015. febr. 10. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindegy, hagyjad, vegye meg ott, ha baj lesz, az ő baja.
2015. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Találtam egy másik helyet: [link] -> nincs is róluk rossz vélemény, megbízhatóak, az összes ügyfelük elégedett... sztem inkább innen rendelek
2015. febr. 12. 19:49
 13/13 anonim válasza:

Én beleestem abba a hibába hogy egy elég drága telefont rendeltem innen.

Kicsomagoláskor a gyári szilikon tok élből nem volt benne, felhívtam őket, de lekezelő undorító stílusban beszéltek félre , miért nincs benne. Személyesen nem találkozol velük, mert ha garanciális problémád van, csak postai úton tudod kezelni. De nem is baj mert legszívesebben egy személyes találkozásnál lehet belevernék valamelyik onemobile-os fejébe!

Senkiházi banda, lehúzás ezerrel, ha valami probléma van a telefonnal!

2019. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!