Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megrepedt érintőképernyővel...

Megrepedt érintőképernyővel meddig életképes egy okostelefon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Addig a pár hónapig míg az " egészséges" társai. Csak jobban kell figyelni ,hogy ne menjen bele semmi.
2015. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
nekem már több mint egy éve csak mindig picit tovább reped.
2015. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, akkor nem problémázok rajta. :) Nem túl esztétikus ugyan, de emiatt nem veszek újat, azt is csak leejtem. :D

Még egyszer köszi!

2015. febr. 11. 10:36
 4/6 anonim válasza:
nem tudom miért pontozott le és ki de nekem tényleg így van, nokia 603 készülék, igaz ez egy NOKIA!
2015. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szard le engem is lepontoztak, pedig a 160 e Ft-os telefon ( nem részletre ;) )kevesebb ideig bírta mint egy kis alap szar adroidos törött kijelzővel ....
2015. febr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki szórkozik a leértékeléssel hasznos válasz esetén. Én zöldet nyomtam nektek.
2015. febr. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!