Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez valami mobil feltörés...

Ez valami mobil feltörés szerűség lehetett?

Figyelt kérdés

Előbb kaptam egy hívást Argentínából, egy bizonyos +545235339695 számról, de csak rövid ideig csörgetett, de nem is akartam felvenni, mert nem ismerős szám.

Ezután rögtön jött egy sms, hogy a viber aktivációs kódom xxxx. Ez a +36305555510 számról jött. Sose használtam még ezt a viber dolgot.

Szóval kicsit fura a dolog, főleg hogy a két dolog egymás után történt majdnem rögtön. Mi lehetett ez?


2015. febr. 11. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

A helyedben én azonnal mennék a Nemzetbiztonsághoz, veszélyben vagy!


Viccet fére téve, valaki, akinek hasonló a telefonszáma, mint neked, aktiválni akarta a Vibert, csak egy idióta volt, és elgépelte a számot, a tiedére. Ezért kaptad az SMS-t és a hívást. Ne törődj vele.

2015. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köze nincs az én számomhoz, még csak a minta, ahogy a számok következnek egymás után egy billentyűzeten nyomva, az is teljesen más.

Meg argentin számból nem lesz egy elgépeléssel magyar.


Azt meg külön nem értem, a hívás mi célt szolgált, akár a viber dolog csinálta, akár az aki regisztrálni próbált.

2015. febr. 11. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Te jó ég, te nagyon sötét vagy!


Megpróbálom elmagyarázni még egyszer, hát ha még is megérted.


Van XY. Akinek a telefonszáma 06901234567. Ez csak egy példa! Nehogy azt hidd, hogy igazi számot írtam, és azt se higgyed, hogy létezik XY nevű ember, ezek csak példák. Tehát van XY, telefonszáma 06901234567. Vagy te, a te számod 06901234568 <-- egy szám eltérés. Eddig világos.


XY úr úgy dönt, hogy regisztrál a Viberre. A Viber arra kéri, adja meg a számát. XY úr elkezdi begépelni a saját számát, de egy számot elront, ezért véletlenül a te számodat írja be. Érted eddig? Ezért te kapsz egy hívást és egy SMS-t a Vibertől.


Tudod, ez pont olyan, mint a téves hívás!


Tehát nincs semmi összeesküvés, nem akar kirabolni, meggyilkolni, megerőszakolni senki, egy tévedés, téves hívás áldozata vagy. Érthető, vagy még mindig sötétség kering a fejedben?


Egyébként bármiben lefogadom, hogy te nő vagy, abból is 20 év alatti kiadás. Azok ilyen sötétek.

2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Te aztán tényleg okos vagy.


Persze ha nem számítjuk azt, hogy képtelen voltál felfogni, hogy az én telefonszámom több számjegyben különbözik, a hosszaságról már nem is beszélve.


Ja meg annak is csak a te zsenialitásodban van értelme, hogy egy regisztrációkor hívást kapsz. Végül is az sms tényleg nem elég, még csörgessük is meg az illetőt, valami teljesen más számról, mert így sokkal logikusabb.


Na de mivel valószínűleg mostanra se tudtad felfogni, az elgépelés miért egy hatalmas nagy hülyeség, segítek, itt az én számom eleje országkóddal: +3630857

Ezt még egy vak se tudná elgépelni +5452353-ra.


Nem hiszem azt, hogy most jön, azt meggyilkol valaki, de attól még fura dolog, még ha valaki olyan rohadt okos is, mint te, hisz te se tudtad megmagyarázni.

2015. febr. 11. 22:23
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Van baj... Ennél értelmesebben, részletesebben nem lehetne leírni, mint ahogy neked leírták. De ha ezt megmutatom a szomszédom bármelyik gyerekének 2 8 éves, 1 5 éves, ők is megértik. Hagyd a fenébe a szövegértelmezés fogalmát, mert nem megy.
2015. febr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"bp1985, nem érti, látod. Mit lehet tenni az ilyennel?!? Saját bevallása szerint sosem használta a Vibert, még is le meri írni ezt:


"Ja meg annak is csak a te zsenialitásodban van értelme, hogy egy regisztrációkor hívást kapsz. Végül is az sms tényleg nem elég, még csörgessük is meg az illetőt, valami teljesen más számról, mert így sokkal logikusabb."


Nagyon sötét szegény.

2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érted kérdező. Az az argentin szám a viberé. Ő beírja a saját telszámát, elgépeli, te kapod az aktivációs kódot a vibertől. Az az argentin szsmza viber száma. Kapiske?
2015. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ezen besírtam :D
2015. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Szerintem most lelki ronccsá tettük, még kiheverés alatt van, azért nem tud írni.
2015. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!