Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3 GS 2015-ben mennyire...

Iphone 3 GS 2015-ben mennyire naprakész?

Figyelt kérdés

3 GS vásárlásán gondolkozom, full külső karosszéria cserét szeretnék egy kopott készüléken (hátlap, előlap touch pad, krómkeret). Ezek a 2-3 ezres alkatrészek mennyire passzolnak az Iphone-hoz, mennyire jó minőségűek (nyilván nem gyári minőség), és mennyire egyszerű beépíteni őket? Youtube videók alapján meg lehet csinálni, kis műszaki érzékkel?

És a fő kérdés egy 3 GS mennyire naprakész a mai softverekkel? Nem 3D-s játékokat akarok futtatni, csak sima egyszerűeket. Mennyire stabil konstrukció a 3 GS? Akksija hogy bírja?



2015. febr. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire nem naprakész. 6 éves konstrukció, az mobiltelefonban egy örökkévalóság.
2015. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Megvenni, és rákölteni is felesleges.
2015. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Az alkatrészek is drágábbak mint amennyit a telefon hibátlanul ér.
2015. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2010 óta kínozom az enyémet, hát már az appjaim java részét fel sem frissíti, nincs rá semmilyen gyári támogatás rá. Én is csak pénzszűke miatt nem cseréltem le még egy új mondjuk 6-os ra. Egyébként alap dolgokat még meg lehet vele csinálni alap netezés Gps esetleg youtube videók bámulása. Egy igazi dinoszaurusz, viszont érdekes, hogy ez talán a mobilpiac igazi túléléője, mivel még mindíg látható mennyiség forog belőle a piacon és alap okosmobilos kütyüként még mindíg versenyben van a mai legocsóbb tapis telókkal. De már nagyon öreg!
2015. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!