Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g3 frissités után nagyon...

Lg g3 frissités után nagyon gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz intézem a kérdés akinek szintén lg g3-as telefonja van nem rég vettem a telefont teljesen megvoltam vele elégdve leszámitva hogy néha írtó forró tudd lenni hátul na a lényeg a lényeg az akkumulátor teljesen jó volt mielőtt frissitetem alig merültem vele 1 nap 10 %-od most meg amint frissitetem kb percenként vesztek egy százalékot hogy nem csinálok semmit a frissitést azt a telefon irta ki hogy le tölti és feltelepiti én meg hittem hogy talán kijavit hibákat erre csak még több lett ezért kérdezem hogy akinek hasonló van telefonja van ilyenkor mit tegyek gyári visszaállitásal probálkoztam semmi hatása...

2015. febr. 12. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a frissites miatt merul gyorsan az aksija, hanem a qhd kijelzo miatt. A problemadat orvosolhatod egy erosebb aksival. #lg g3 tulajdonos
2015. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de akkor sem természetes amit a telefon csinál szinte megfoghatatlana hátulja pl egy internetes böngészés után a gombok olyan forróak hogy le ég az ujjam után meg rancog hogy túl van hevülve és 60 fokon van ugy hogy semmi sem megy se nfc se bluetooth se gps se wifi és kb 1 perc alatt 1%-ot merülők ennél még a galaxy s2-őm is többet hozott ki magábol pedig az azért ehhez képest egész más ne már hogy gyárilag használhatatlan az egész igy kb egy játék telefonal többre megyek mint ezzel érdekes még hogy a frissités előtt nem merült olyan gyorsan most miért ?
2015. febr. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!