Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG vagy Samsung telefonokról...

LG vagy Samsung telefonokról mit gondoltok?!

Figyelt kérdés
kinéztem többet is pl LG F60,LG optimus L40 ,Samsung galaxi S4 mini ???
2015. febr. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Koreai hulladék mind a két márka. Természetesen ez csak az én véleményem, biztos sok elégedett használójuk van.
2015. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Szavad megtudnom, melyik az a márka, amelyik nem hulladék? :D
2015. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Samsungom sosem volt, nem is igazan szeretnek, szoval errol nem tudok nyilatkozni. Lg-m viszont volt, nagyon elegedett voltam vele, ismerosi korben is eleg sok Lg van, altalaban pozitiv a megitelese.
2015. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem az LG G széria nagyon bejövős, a samsung már kevésbé(szappantartó, nagy káva).
2015. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez csak a samsungal...
2015. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig sosem akartam, nekem éppen most iPhone 6 van. Ezzel nagyon elégedett vagyok. Huszonegy éve van mobilom, ez idő alatt volt Motorolaj, Ericsson, Nokiák, Samsung is, Sony és most iPhone. Blacberryk nagyon tetszenek, de az sosem volt.
2015. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lg jobb a Samsungok hamar fagynak meg rondák is.
2015. febr. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!