Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s4 vagy iPhone...

Samsung Galaxy s4 vagy iPhone 5s? Kinek milyen véleménye, tapasztala van ezekről a telefonokról? Melyiket vegyem meg és miért?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 15:22
 1/5 Magyarmanó ***** válasza:
66%
Az Iphone 5s jobb.
2015. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Először azt kell eldöntened, hogy hozzád melyik rendszer áll közelebb, vagy melyikre van szükséged.

Ha az ios jön ki nyertesnek, akkor házon belül kell választanod. Ekkor szerintem a legnagyobb befolyásoló tényező a pénztárcád vastagsága.

Amennyiben androidot preferálod, ott már több minden szempont jöhet szóba. Itt is szűkítsd a potenciális telefonokat a te igényed szerint. (Qhd, kamera, touch id, külső, android felület, hardver stb.)

Végül megszületik a nyertes.


Azért bátorkodtam ezt írni, mert ÉN pont nem ez a kettő telefon között vacilálnék. Bár nem ismerem az igényeidet, de tény, hogy a fent említett s4 nem tartozik a legjobb ár/értékű telefonok közé. Szvsz, az 5s nem egy kategória az s4-el. Azon az áron, amennyiért az apple okosságát kapod, találhatsz újabb, nagyobb hardverrel ellátott, hosszabb ideig támogatott android rendszerű telefont.

2015. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
mind2 jó telefon, nekem külsőre az 5s jobban tetszik (főleg a fekete). Am itt azt kell eldöntened, hogy androidosat akarsz v ios, ill., hogy a kijelző mekkora legyen. Mondjuk ha sokat játszol meg ilyesmik akkor az s4-et ajánlom de ha ink kommunikációra használnád akkor talán az 5s jobb választás, de mind2-vel jól jársz.
2015. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

én inkább egy s5-öt/note 4-et és egy 6-ot/6 plust-t hasonlítanék össze és ezek közül választanék.

de szerintem ami a legjobban befolyásolja a döntésed hogy melyik rendszer áll hozzád közelebb.

2015. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp az Iphone 5s,hisz az sokkal jobb minőség,bár az mostani iOS verzió nem valami stabil
2015. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!