Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 xpress music...

Nokia 5800 xpress music gondolt egyet és kikapcsolt. Próbáltam visszakapcsolni, tölteni de semmire nem reagál . Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad kivenni egy kis időre az akksiját? Vannak telefonok, amelyeknél ez használ. Az én xpress musicom még nem csinált hasonlót!
2010. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
vettél volna iphonet nem ilyen műanyag féltéglát
2010. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az iphone csak üzlet de nem az ügyfél javára...


nekemis nokia 5800 xpressmusicom van de ilyet még nem csinált... nem lehet hogy lemerült? mert az szokott szó nélkül, vagy ha le van halkítva... ha semmi sem megy vidd el szervizbe

2010. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
iphone, sziphone,szodássziphone, nokia kuka mind!blackberry-t kell venni nem ilyen fos telefon utánzatokat!
2010. febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia! szerintem hagyd is őket! iphone se ér semmit! blackberry meg oylan ronda.... hogy annyi pénzért akkor már legjobb mobilt vezsem.... ezek csak divatcsicskák! de elmodnom mi lehet a gond! nekem is volt hasonlo! szervizbe vittem mert mi az hogy egyszercsak kikapcsol magátol! azt modnták víz került bele azért :D mondtam az lehetlen mikor smseztem rajta és cask kikapcsolt:D

rádugta gépre szoftverfrissítés lecserélte előlapot üveget stb :D aztán mondta ennyi! EGY PETÁKOT NEM FIZETTEM ÉRTE mert nokiára van szerviz gari ha már szolgáltatonal nicns akkor is! :) szal vidd be!

2010. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Barátom nem tudom te milyen black-ot néztél de el vagy tájolódva!Okos jól néz mi kell több ja és Magyarországon nem futkározik vele minden kis apuci kedvence!
2010. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!