Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért romlik el az összes...

Pepperbá kérdése:

Miért romlik el az összes iPhone töltő?

Figyelt kérdés
Akárhány töltőt veszek, egyik sem bírja egy hónapnál tovább.Régebben 4s-em volt,ahhoz csak 4 db ot vettem,majd eladtam a telefont.Most 5-öm van és ez a 3. hét.Erre fogja magát és nem tölt.Idegbajt kapok az ilyentől.Van aki hasonló cipőben jár velem?(ja ne is beszéljünk a töltő folytonos búgásáról).Véleményeket lehet írni.

2015. febr. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 év alatt egyik iphone töltőm sem romlott el. :/
2015. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 4 éve használom az enyémet (ugyanazt), és még tökéletes
2015. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem valami szar utángyártott fost veszel hanem eredetit, akkor nem lesz vele gondod soha
2015. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyári töltőkkel semmi baj nincsen, az egyik legjobb minőségű kapcsoló üzemű tápok amit lehet kapni a piacon. Az utángyárott kínai vackokat én soha nem használnám, tűz és áramütési aggályaim miatt. A gyári kábelek minőségével van baj az tény és való.
2015. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig se toltom, se kabelem, se fulhallgatom nem romlott el. Nem tudom mit birtok vele csinalni, ha meg valoban kinai utangyartott fosokrol beszelunk akkor meg miert csodalkozunk?
2015. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 1 év alatt 3 töltöm megy szét.szar az egész😢
2015. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!