Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néztem egy hordozható töltőt...

Mile98 kérdése:

Néztem egy hordozható töltőt egy lánynak szeretném a Sony Xperia M2-hez megvenni. Ez a töltő 50000mAh-s, ez egy ilyen telefonnál hány töltést bír ki?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

50000??? Biztos? A kinaiak rairnak am minden szamot, ami eszukbe jut, aztan csodalkozol, hogy csak a tizedet tudja.


A telefonban elvileg egy 2300mAh-s akku van, az 50000mAh _elmeletileg_ kb. 15 toltest jelentene. Mivel azonban ez az 50Ah nagyon meredek, szerintem 1-2 toltes maximum, amit ki fog birni. Osszehasonlitaskeppen: egy Suzuki Swift akkumulatora 45Ah-s. Igen, az a 20 kilos olomtomb...

2015. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előző írta, ez biztos nem 50 Ah-ás, nem véletlen, hogy neves gyártók nem nagyon adnak ki 10 Ah-nál nagyobb hordozható aksit, csak a kínaiak.


Szóval felejtsd el, vegyél egy 10400 mAh-ás Xiaomi töltőt, azzal 3x fel tudja tölteni a telefonját, és talán még egy keveset.

Ahoyg előző írta, 2300 mAh-ás aksi van M2-be, de a külső aksik hatékonysága nem 100%-os, szóval egy kevés energia elveszik töltés közbe, vagyis egy 10400 mAh-ás aksi talán 9000 mAh-át bír, igazából már a 80%-os hatásfok is kíválónak mondható.

2015. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 4400 mAh órás powerbankom van. Kétszer feltölti a Galaxy 3-at.
2015. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!