Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan, miért istenítik...

Most komolyan, miért istenítik annyian a Windows Phone-t?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem akarok állást foglalni sem az Android sem az iOS mellett és igen, mind a 3 platformot használtam már!


Lényeg: BUGOS

Egy normális hangfelvevő alkalmazást nem tudtam felrakni, még a leghasználhatóbb is random kikapcsol X mp után mentés nélkül, egyszerűen kilép az alkalmazásból, a hírek ellenére gyakran lefagy, fogja magát rezzen egyet és újraindul.

Miért elfogultak annyian?


2015. febr. 13. 16:08
 1/8 anonim válasza:
Mert egy 30 ezres wp-n lag nélkül fut a launcher ellenben az androidos vetélytársakkal. Akinek nincs a bőre alatt is pénz annak jobb választás a windows phone.
2015. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Windows alapú Nokia Lumia-m van és imádom,bár vannak gyengeségei és szerintem az android jobb.
2015. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És lehagytam hogy 20.000-ért ennél jobbat a piacon nem találsz,plusz hangfallal is megdobtak ;)
2015. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem lumia 535 van és még egyszer nem fagyott le nem zárt be alkalmazásokat és sose indult újra.
2015. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván a hiba a te készülékedben van, ha másnál is hasonlóan működne, akkor "nem istenítenék annyian" a Windowsos telefonokat.
2015. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nagyon olcsó és viszonylag jó, ár-érték arányban a legjobb, mondom ezt android fanként.
2015. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó kèrdès sajna választ èn sem tudom wp kisè idegesitö számomra is vanak jó alkalmazások rajta ,de van ami idegesit bene nem is kicsit.
2015. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Androidos dologtol mèg nem kaptam guta ütèst de wp már igen pedig telefonom mèg csak 1 hetes wp lumia .
2015. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!