Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért istenítik annyira a...

Miért istenítik annyira a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Nekem XP-m van és mindenre megfelel valahogy nem érzem azt hogy muszáj lenne váltanom Win7-re.

2012. szept. 15. 18:18
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
nekem is XP-m van de mostanában vettem észre hogy a legtöbb játék el se fog indulni rajta októbertől úgy értem új játékok pl: Assassin's creed 3,Sleeping dogs,ghost recon future soldier 2,fifa 13
2012. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Gyorsabb, stabilabb, csomó mindent támogat amit XP nem (pl DX11), biztonságosabb, szebb, sokkal jobban ki tudja használni az új hardvereket, soroljam még?
2012. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Egyszerűen:a számítástechnika világában mindig az újabb a jobb,mert okosabb és jobb.
2012. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Win7-el volt bajom 1szer akkor az XP-vel 100szor.
2012. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 algopirin ***** válasza:

mert jó....

Anno ugyan ez volt mikor bejött az xp, ME-s 98-as win2k-s vérpistikéket az istennek nem lehetett meggyőzni hogy jobb, de az idő azért nem őket igazolta.

Az ok. nagyobb erősebb gépek kellenek hozzá ahol az xp eldöngicsél szépen ott a 7es jobb esetben meg se fog mozdulni, viszont egy új gépet meg nem fogsz kihasználni egy régi xp eleve a 32bit-el már bukott is a dolog.

4-8-16 giga ram ma már dolgozni teljesen normális dolog ott meg xp nem sokra menne, arról nem is beszélve többmagos procikkal megint nem tudna mit kezdeni.

Sok program új verziója meg 7esen fut csak ha tetszik ha nem.

Netezni vagy otthonra esetleg mezei irodai dolgokra tényleg nincs igazán szükség a 7es plusz dolgaira, de lehet választani vagy váltasz az újra előbb-utóbb vagy maradsz a tárcsázós telefonnál legfeljebb pár év és nem fogsz tudni egy pizzát se rendelni.

2012. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
kiforrottabb, ahogy fentebb is írták, nekem személy szerint a tálcára dokkolás és a sorrend megváltoztatása tetszik legjobban
2012. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 P.O.C. ***** válasza:
Stabilabb, biztonságosabb, szebb és sok új technológiát technológiát támogat, ami amit az XP nem (pl. DirectX 10, 11). Ha csak netezel a géppel, vagy irodai célra használod gyakorlatilag elég egy ingyenes Linux is. Előbb utóbb neked is át kell térned, ha tetszik ha nem. Igaz a támogatás még 2014 nyaráig lesz, de pl. a TCP-IP 6-os verzióját megint csak nem támogatja teljes mértékben (bár igaz, ez a probléma megkerülhető, ha egy azt támogató router mögül netezel vele). Előbb utóbb viszont nyugdíjba küldi az MS, nem lesznek hozzá driverek és a programokat sem fogják rá optimalizálni.
2012. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Win7 böl is van agyon butitott verzió a hivatalos win7 es a Starter

de win7 ThinPC is elvileg van hivatalosan bár ezek engem nem érdekeltek mikor egy 512MB os gép kel csak win7 nek többi nem kritérium igazából

ha átálítod win7 et megfelelöen és van elég tárhelyed akkor nem rosszabb mint az xp

söt jobb...

szóval ma már xp nagyon kifutot darab az nem ok hogy gyenge a géped vagy hogy nemtudod kezelni... LoL...

2012. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

nemtudom miért istenesítik annyira.

Nekem is jó az XP, semmi gond vele, nem fagy,. nekem így jó ahogy van

2012. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 algopirin ***** válasza:

Ok. neked megfelel, de teszem azt ha van egy géped aminek 8 vagy 16 giga ramja van több ssd-vel mert dolgozol vele az xp-vel kb. az egyharmadát se tudnád kihasználni a gépnek, arról nem is szólva már van most is egy-egy program ami fel se települ már xp-re.

Nem istenítve van csak az a fejlettebb rendszer és kész...

De mint már irtam anno ugyan így volt csak most xpvérpistikék vannak :)

2012. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!