Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy ha az érintőképernyő...

Igaz hogy ha az érintőképernyős telefont ujjal használom hamar tönkremegy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én így használtam a P900-asomat 3 évig, és a billentyűzet előbb adta meg magát. Most a P1-et két éve gyűröm ugyanígy, és pont a múlthéten elkezdett sz@rakodni a kijelző. Megérintettem valahol, és fél centivel arrébb érzékelte... De rendbejött magától :) Szóval nem hiszem, hogy baj lenne.
2010. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan érintős készülék amelyikhez alapból nem is adnak ceruzát. Ha gond lenne a kézi nyomkodás akkor biszti, h adnának hozzá.
2010. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ceruzával megy hamarabb tönkre
2010. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is ceruzával megy hamarabb tönkre mert ha olyan erősen nyomod rá a ceruzát egy idő után ottmarad a nyoma meg csupa karc lesz tőlle...nekem ez a véleményem. Szerintem ujjas kezeléssel hosszabb életű igaz nekem még csak 2 napos a telóm:D
2010. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

öcsém... mennyi ostoba... tisztázzuk: pl. egy iphonet nem tudsz irányítani egy kp500-as stylus-szal mert az iphone érintőképernyője kapacitív.. tehát az ujjad elvezeti a töltést a képernyőről, és mivel a műanyag nem vezeti az áramot nem érzékeli... de ha viszont egy rezisztív képernyőt próbálsz meg ujjal vagy stylussaz irányítani működni fog mindkettővel... a kérdéshez visszatérve: ha egy samsung s5230.as telefonról beszélünk (rezisztív) vagy egy iphone-ról (kapacitív)akkor sem káros ha újjal írányítod, rezisztív képernyő esetében ha nagyon lenyomod a plexilapot akkor persze káros mert egy lcd monitornak sm tesz jót ha megérinted... kapacitívnál viszont egy kemény lap van a kijelző felett ezért nehezebb benymni (persze lehetséges, ha egy féltéglát ráb*szol)


bocs ha megbántottam valakit, a kérdésre a válasz tehát röviden: nem, nem megy tönkre, ha rendeltetésszerűen használod akkor nem megy tönkre

2010. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel pl. a kapacitív kijelzőt föleg, azzal lehet nyomkodni, de van már kapacitívhoz is stylus
2010. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!