Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus Bendgate, Ez...

Iphone 6 plus Bendgate, Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy közel 2 hónapos iphone 6 plus készülékem és nagyon minimálisan görbe,... amikor megkaptam akkor elég vékony tokban hordtam és akkor is látszott rajta de nem ennyire, most már spigen slim armor tokot használok ami véd hajlás ellen és nem is hordom a zsebembe, csak belsőzseb és kézben, de mégis jobban meghajlott,... nem értem,... van rá teljes körű biztosítás, kicserélik ha úgy van de zavar hogy nem tettem ki nagy erőhatásnak és mégis meghajlott,... Más is tapasztalt már ilyent? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2015. febr. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak hogy jobban érezd magad.

[link]

2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köztudott hogy az iPhone 6 Plus nagyon könnyen hajlik.
2015. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! akkor, lehet hogy ha kicseréltetem akkor azzal nem lesz ilyen gebasz? vagyis, sok helyen olvastam hogy pár darab van ami jobban hajlik mint a többi, lehet hogy kifogtam egy ilyent? :/
2015. febr. 14. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind hajlik. Minden iphonak van valami tervezési hibája. Ennek ez.
2015. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! hát, akkor megpróbálok még jobban vigyázni rá,... elég elszomorító, de sajnos akkor ez van,... :D
2015. febr. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!