Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Semmit sem tudok feltenni a...

Semmit sem tudok feltenni a mobilomra, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
sony W595-söm van, mikor bedugom USB-vel a gébhez, nem történik semmi. Régebb mint fényképező érzékelte, ott legalább előhozott egy mappát, de így telefonos módban semmit, esetleg van valakinek ötlete, hogy mit hogy álítsak, és mit csináljak? :/ Sajnos a CD-t nem hagyta feltenni a gép, mert nincs service pack2-öm, amit szintén nem tudok telepiteni, mert azt irja érvénytelen...van valamilyen más program?
2010. febr. 11. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen telóm van!

Nekem még CD-t sem adtak hozzá!

Innen letöltheted ingyen és ezzel könnyedén tehetsz fel rá bármit!

[link]

2010. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de mikor a letöltésre kattintottam egy fájlt hozott elő, angol útmutatóval? azt kell követnem? :)
2010. febr. 11. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

megnéztem,és nekem is angol útmutatót adott ki,és nem is tudom letölteni

amikor én töltöttem le akkor még nem volt ilyen!

de innen ingyen letöltheted,ugyanazt:

[link]

2010. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ezt meg nem hagyja telepíteni :), többször próbáltam, de csak kiírja h nem lehet és néha egy számsort, de azért köszönöm, valakinek még ötlete? :) vagy, hogy ezt hogy tudnám telepíteni?
2010. febr. 12. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:

milyen géped van?

Vista,XP,Windows 7?

2010. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XP, és nincs service pack 2-sem sem, a media go-hoz pedig elvileg 3as kéne , azt sem hagyja telepiteni....
2010. febr. 13. 12:02
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom..:(
2010. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért köszönöm :)
2010. febr. 15. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
azért próbáld meg felrakni a service pack 2őt, innen: [link] mert pack 1re szinte semmi nem megy fel:S
2010. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nesze neked SE
2010. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!