Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Moto G2, Lumia 735, Prestigio...

Moto G2, Lumia 735, Prestigio 5505?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok, és miért? (tekintsünk el a sim kártyák számától)

Kinek milyen van, mennyire van vele megelégedve?



2015. febr. 15. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia
2015. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdezhetem, miért?

Androidos vagyok és megrémít egy kissé az alkalmazások hiánya a wp-n. Javíts ki, ha esetleg tévedek, és több alkalmazás van rá.

2015. febr. 15. 11:25
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Moto G2 a legjobb android ennyiért.Wp-ben a Lumia 735.
2015. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%

En miota megvettem az elso windows telefonomat, azota nem kell az android!

Van itthon egy Lumia 625, 925 es egy 830asom is.

Akad egy Z3as Sony is es meg kell mondjam megbantam, hogy megvettem.

Tipikus android, lassu, csomo minden fagy rajta, stb.

Windowsos telefonjaimon semmi sem fagyott meg le, a legtobb alkalmazas ami kell benne van alapbol a telefonban, de nagyon szepen es dinamikusan fejlodik a WP aruhaz is, en legalabb is mindent megtalaltam amit kerestem.

Windows 8.1 eleg jo mar es szepen lehet varialni, ezen kivul nem sokara jon a WP10, nezd meg milyen lesz, nekem tetszett.

Az dob majd meg rajta, mert ugye mindenki automatikusan megkapja majd frissitesben.

Nem utolso sorban pedig a 10 megapixeles 830as lumiam oda vissza veri kamera tekinteteben is a 20.7es Z3at, gondolom a Zeiss optika sokat dob a lumiakon, de ha utana nezel mi is az a zeiss, akkor rajossz :)


Szoval 735re szavazok a szep Oled kijelzoje miatt is.

Raadasul az osszes android telefon ugyanolyan.

Persze ez igaz az IOSre es a Winre is, de ha meg nem probaltad legalabb egy kis ujdonsag :)

2015. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!