Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio 7500 16GB-on gondolk...

Prestigio 7500 16GB-on gondolkozom,55 ezer Ft körül meg lehet venni. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Max 65 ezer ft-ig gondolkozom, ebben az árkategóriában ez tetszett legjobban. A tesztek alapján jónak tűnik, de a vélemények eléggé megoszlanak. 2 GB ramot mindenképp szeretnék, felbontás nem fontos, inkább legyen gyors és jobb akksi benne.

2015. febr. 9. 12:02
 1/6 A kérdező kommentje:
és 4,5-5 col legyen max :)
2015. febr. 9. 12:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Amúgy is csak 1 giga RAM van benne, csak a 32 gigás verzióba van 2 gigás, szóval ha az fontos akkor pláne nem jó telefon.


Moto G lenne a legjobb, de sajnos még abba is csak 1 giga RAM van.


65k alatt elég nehéz jó telefont találni, amibe még 2 giga RAM is van, Asus Zenfone 2 lenne a legjobb, de az még csak előrendelhető az Expansys-ról, ki tudja mikorra lesz kapható, és mennyi lesz az ára, 200 dollár, szóval lehet 65-70k között lesz, de megéri azt a kevés extra pénzt.


Esetleg Xiaomi Redmi 2 16 gigás változata, ha az van ennyiért, akkor még az is szóba jöhet, más nem igazán.

2015. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
Moto G 2014.
2015. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Létezik ennyiért jobb telefon is, de nekem az a gyanúm, hogy te már beleszerettél ebbe, hiszen nemigen vagy nyitott más márkákra.
2015. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ááá bocs, összekevertem a dolgokat, a mondatom második részét tekintsd tárgytalannak! Nagyon Bocsi!
2015. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt mondom ha már 55’ ér karsz venni vagy a körül, hogy inkabb rendeld meg neten es ott ha ban szerenvsed 25.-40’ ert megkapod igaz lehet h kinabol meg szar, ezt mondják sokan.A márka meg a tudása ugyanaz nem? Dehogynem! KÉn is ott vettem és tőkéletesen működik, en a 32GB osat vennem meg 2gb rammal tökéletesen muködik csak amikor megkapod figyelni kell arra hogy le legyen teljesen meritve aztán fel töltőre akár egesz ejszaka. Ezt sokan elrontjak.
2015. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!