Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehettem tönkre? A telefon...

Mit tehettem tönkre? A telefonomat vagy a töltőt?

Figyelt kérdés

Ma reggel leszerettem volna venni a telefonomat a töltőről és kihúztam a konnektorból a töltőt,de a töltő USB-je még be volt dugva a telefonomba,nem húztam ki. Fordultam és a töltő azon része,amit a konnektorba kell csatlakoztatni kiesett a jezemből és nem esett le,hanem a lecegőben maradt,mert megtartotta a telefonom ami a kezembe volt,ugyanis abból nem húztam még ki az USB-t,és egy hatalmasat rántott a telefonomon, és most megint tettem fel tölteni,de csak akkor töltődik,(tartom a telefont) ha a töltőt lefele nyomom.

Melyiket tehettem tönkre a töltőt vagy a telefonom csatlakoztatóját?



2015. febr. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hát most ezt innen távolrol ki mondjda meg tutira? Mindenképp nézd meg másik kábellel, lehet, h a kábelt szaktiottad el tőbe de lehet, h kimozdult a csatlakozo a telefonban.. egy másik kábellel kéne mindenképp megprobálni...
2015. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Alcatelt lehet LG töltővel tölteni?
2015. febr. 15. 16:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy mikor hibamentes volt a töltés akkor kicsit erősebben kellett belenyomni a töltőt,most pedig nagyon könnyen belemegy.
2015. febr. 15. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
akármilyen usbs töltöt használshatsz, ha kicsi a kapacitása lassabban fogja tölteni. ha nagayobb az nemgond, a telefon anynit vesz fel amennyi kell neki. amúgy gondolom azrét megy bele könnyebben mert kicsit megsérült a csatlakozo. van benen két kis rugolap azok tartják benn a csatlakozoba a dugaszt. de ettől még kéne h töltsön. mondom mindenképp más kábellel nézd meg. nem maga a töltö a fontos.. megnézheted PC usbről is.
2015. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!