Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia telefonokon mennyire...

Nokia telefonokon mennyire lehet játszani?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni: Lumia 735. Sok helyen olvastam, hogy a játékok nem mennek rajta: akad, lefagy, kidob.

Ez mennyire igaz? Lehetséges, hogy a Nokiákat nem játékra találták ki, és aki játszani akar, az vegyen inkább androidot?

Köszi a válaszokat!



2015. febr. 16. 05:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A nokia már nem létezik.
2015. febr. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal jobb az androidosnal. Eddig semmi bajom nem volt vele, viszont egy masik androidos telefonom tobbet volt szervizben, mint nalam.
2015. febr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem fagy le, nem akad, nem dob ki! Stabilabb a wp mint az android. Kevesebb a játék viszont rá!
2015. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos kevés játék van, ami van az is szarabbul néz ki mint mondjuk ios-en, és akad olyan is ami lefagy mert nem sokat vacakolnak vele a fejlesztők
2015. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

sokan szidjak ugy a Wp-t hogy meg nem is jart a kezukben.

az hogy kidob meg megesik bizonyos jatekoknal, akadas a grafikaigenylo jatekoknal! de fagyas ritka mint a feher hollo.

2015. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
igen, az tény, hogy androidos telefonoknál megbízhatóbb játékra is, de valóban nagyon kevés van rá. persze az ilyen nagyon népszerűek, mint az angry birds meg ezek az apróbb játékok megvannak, a gameloft-os játékok, amik jól meg vannak csinálva szerintem, az EA-sekből viszont a legtöbb szintén hulladék...ráadásul még jó sokba is kerülnek...itt van például a real racing 2, 700Ft, és rettenetesen hulladék, elmaradott a grafikája...3 meg még hírből sincs, pedig az összes többi platformon ott figyel már évek óta. gameloft ki tudta adni az asphalt 8-at...ég és föld a grafika beli különbség...
2015. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

üdv!

nekem mennek rajta játékok, jobbak is. néha újra kell indítani ha lassul.

android áruháza telítve van ócskábbnál ócskább játékokkal, és ilyen árban nem kapsz olyan androidos telefont amin felső kategóriás játékok is futnak.

2015. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 balogdavid2000 válasza:
nekem lumia 735 van es hibatlan a kamera a gyorsasag a gps es a jatek is ...a jatekokat nagyon jol viszi szerintem minden fontos jatek meg van es amugy nagyok kicsit van tobb alkalmazas androidra...indokolom...azert mert az android meg van telve mar a sok wallpapers es fing alkalmazassal tehat szerintem sokkal jobb a lumia a tobbi telonal ,,,,ha androidost vennel akk vegyel sony xperia L-t de inkabb lumia735................bocs a helyesirasi hibakert
2015. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!