Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem online az Extreme...

Rendeltem online az Extreme Digitalnal egy telefont. Szerintetek elofordulhat olyan, hogy esetleg veletlenul nem kapok hozza garanciapapirt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha az nincs akkor a számla a garanciapapír.
2015. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
82%
Igen általában a számla a garanciapapír.Azt kell bevinni a márkaszervizbe ha olyan telefont vettél aminek van itthon.
2015. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ertem, tehat akkor ha mast nem szamlat tutira kapok? Beszeltem a bolttal es minden kerdesmre valaszoltak meg megbizhatonak is tartom az edigitalt, csak most ez jutott eszembe, hogy mi van ha mondjuk garanciat nem kapok hozza.


Koszi a valaszokat! :)

2015. febr. 16. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
kapsz hozá garancia papirt én is rendeltem taot tölük neten és amikor átvetem személyesen ott volt a tab dobozában a gyári garancia papir ki is töltöték rögtön .
2015. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, minden oke volt, mindent kaptam amit kellett hogy kapjak, most mar a hiperszuper uj telomrol irok :D
2015. febr. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!