Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 100. 000 Ft-ért...

Maximum 100. 000 Ft-ért vennék okostelefont, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fényképezés, videózás, alkalmazások (facebook, Gmail, böngészés, stb.) fontos lenne, játék nem.
2015. febr. 16. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Android: Nexus 5, ha szoftver, LG G2, ha az üzemidő a fontosabb. Ha nem tartasz a márkától, akkor Xiaomi Mi3 vagy ha tudsz jó helyről rendelni, akkor Mi4.

WP: akármelyik, amelyik tetszik és megengedi a pénztárcád.

2015. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

LG G2

Nexus 5

Honor 6

Xiaomi Mi3

2015. febr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én LG Optimus G Pro vagy Nokia Lumia 1520 készüléket vennék.


[link]

[link]

2015. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Azt elfelejtettem kiemelni, hogy androidban gondolkozom, és a képernyő ne legyen nagyobb 4,5"-nál.

2015. febr. 17. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem igazán jöhet szóba semmi.


Ott az első generációs Moto G, nagyon jó telefon, de csak középkategóriás, 50k-ért vagy kevesebbért meg tudod venni. Viszont kamerája nagyon szar, szóval nem jöhet szóba.


Aztán ott van az Xperia Z3 Compact, ez már felsőkategóriás, nagyon jó, a legjobb "kis" telefon ami létezik, de biztos vagyok benne, hogy 100k-ért nem kapható.

Esetleg ott a Z1 Compact, ami ennek a régebbi változata, az se rossz, és lehet az már van ennyiért.


Más nincs, a gyártók már rég elbúcsúztak az 5" alatti telefonoktól (kivéve alsó/középkategóriában).

2015. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valóban nagyobb méretben érdemes már gondolkodnom.


Igaz, nem említettétek, de most a Huawei Ascend P7-et néztem ki magamnak. Arról mi a véleményetek?

2015. febr. 17. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak nem zavarna az 5"-es képernyője?

Amúgy én is egy Xperia Z1 Compact-ot ajánlom, egyes netes oldalakon már lehet kapni 100k-ért.

2015. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!