Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az előnye és hátránya egy...

Mi az előnye és hátránya egy IPhone típusú telefonnak egy androidossal szemben?

Figyelt kérdés

2015. febr. 16. 22:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ha ennyire gyökér az ember hogy úgy haggya akkor magára vessen. A hívásbugról csak annyit, hogy rengeteg felsőkategóriás telefonnál jelentkezik, csak az iPhone nem nyitja meg addig a vonalat amíg nem kapcsolja be a mikrofont. Míg androidnál simán megnyitja és folyamatosan halo halozhat az ember.
2015. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Akkor az apple a gyökér hogy lehetővé teszi hogy magától átkapcsolódjon mert arra is volt példa.


De ios alatt el lehet felejteni az androidos app2sd dolgot.Itt egyben van minden nem kell bohóckodni vele.Jó az icloud zár is igy ha el is lopják baxhatják persze nem árt külön emailt használni hozzá

2015. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hivásbug csak ios alatt van meg 2007 ben windows mobile alatt volt... androidos készüléknél még sosem tapasztaltam pedig jópár megfordult a kezemben.A legolcsóbbtól a legdrággábbig és mindegyik egyből kapcsolt
2015. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem rég váltottam ios-ra főbb észrevételeim leírom:


Androidnál, ha képet akarsz tenni pc-ről telóra csak áthúzod azt megvan, a képeket külön-külön bármikor törölheted...

Ios esetében szinkronizáltatni kell a képeket, ám ezeket nem tudod törölni egyesével (hiába jelölsz ki több képet is nem tudsz a törlésikonra menni)

Szal törölni kell az összeset ami egymappában volt mikor áthúztad... azt újra rakni


Ami még "hátrány" legalábbis számomra:

Ha a zenéid nincsenek rendszerezve vagy sok zenéd a youtube-ról van ha azt szeretnéd, hogy szépen "album szerint/előadó szerint/Album-előadó szerint" legyenek rendszerezve ki kell töltögetni (Mp3tag segít, hogy könnyebb legyen de ez se kis meló)

Esetleg ami "ocsmány megoldás": létrehozol zenelejátszási listákat azt abba rendszerezed

Míg androidon, csak mappákba húzhatod a számokat azt cső


Ha ez még hátránynak számít ios-hoz itunes kell androidra meg csak lazán áthúzol amit akarsz


Viszont ezek mellet is nem bántam meg, szerintem jobb szoftver, gyorsabb, stabilabb nincs tele minden szarral mint a "google összes alkalmazása"

2015. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért már az iphone se olyan stabil az IOS 8-al.
2015. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
az a kérdés pont olyan mint android vs windosphone 8 vagy 8.1 egy windosphone fanak hiába mondod hogy nem minden jó bene szerinte tökéletes ugyan ez van az ios fanokal is.
2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 08:20

Méghogy nincs hívásbug. Amikor késik a hívás?? Dehogy nincs. HTC-nél, Huaweinél is tapasztaltam. A HTC csúcskategóriás a Huawei közép felső kategória volt.

Most xiaomi Mi3-am van és van bőven bug benne. Főleg amikor beragad valami app és szívja az akkut. És még a wakelocker sem találta meg. Végül rájöttem, hogy melyik app volt az.

De elég csúnya bugok vannak azért.

Pl másik hívásbug, amikor hallod, hogy csörög, de nem jelenik meg a kijelzőn semmi sem. Eddig az összes droidos telefonomnál megtapasztaltam ezt.


Szóval te csak ne nagyon jelentgessél ki itt ilyet, hogy droidon nincs hívásbug. Biztos azért írkálják a fórumokon is, mert nincs.


Az iOS-nél kevesebb hibával találkoztam. A hívással pont nem. Ott inkább a korlátozottság ami nem tetszik valakinek. Viszont használni sokkal jobban szeretem.

2015. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hivásbug alatt a gomb megnyomása és a beszélgetés létrejötte közötti időt értem.
2015. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjunk annyiban , hogy hosszú távra jobb választás egy iPhone . Az alkalmazások minősége miatt,a prémium szerviz miatt, és a rendszer kiváló használhatósága miatt
2015. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hosszú távra biztos hogy jobb az ios ebben én is egyetértek
2015. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!