Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s5 vagy Apple...

Samsung Galaxy s5 vagy Apple iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor érvek is legyenek. Ha tudtok valami jó alternatívát akkor írjátok. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 16. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

ha jó telefont akarsz akkor iphonet veszel

ennyi


ár/érték arány meg a többi baromságot felejtsd el, az android egy fos, nem összehasonlíthatóak

2015. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"ár/érték arány meg a többi baromságot felejtsd el"


Már nem azért, de iphone 6 plus tulaj vagyok és én is azt mondom, hogy nem ér ez ennyit...


Viszont qva jó az ios... szerintem jobb mint az android

(nev fater Lg G3jánál sokkal gyorsabb)

[Mondjuk Lg kamerában lezúzza, de másban nem]


(csak most random belenéztem a használt iphone 5s teló hirdetésekbe) 120e 16gb telefonért ami függő és nem bővíthető... nevetségesen drága...


Samsungot, én nem ajánlom...helyette esetleg htc m8

(ez is 16gb de ez legalább bővíthető)

2015. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A HTC is tetszik de a kamerájával van a bajom. Szép képet csinál csak sajna iszonyat alacsony felbontásban. Az Lg meg picit megdöccen a QHD kijelző miatt nem(itt elsősorban g3 tulajok válaszának örülnék a legjobban)
2015. febr. 17. 15:29
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik eszméletlenűl túl van árazva, a másik meg egy megbízhatatlan fos. Szóval egyik sem. Inkább HTC, Motorola, Alcatel, Xiaomi stb... Kivétel sony, mert azok is egyre fosabb telefonokat dobnak a piacra.
2015. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Osynho ***** válasza:
Iszonyat alacsony felbontás? Az M9 20mpixeles. Azért az már nem egérmozi. :)
2015. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
71%

Nekem is Apple készülékem van (iPhone 6) és ennél jobb telót nem fogsz találni.

iPhone 5 is nagyon király. Apple megéri a pénzt.

Android az szar mert belassul és tele van buggal.

Inkább vegyél meg valamit egyszer drágán és kibírja 10 évig mint, hogy évente vegyél újabb és újabb olcsó szarokat amikkel végül triplán rosszabbul jössz ki.

Osztálytársamnak s5-je van és utálja nekem pár hónapja 5-öm volt többször is akart cserélni ráfizetéssel persze az ő részéről de egyértelműen nem engedtem.

Az meg még +-nak számít, hogy az iPhone szép dizájnos a Samsung Galaxy s5 meg iszonyat ronda műanyag hátlapú szar.

Egyszóval válaszd az iPhone-t.

2015. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy árkategóriába számítsd már az iPhonnal. Ott a Nexust, garantáltan a legstabilabb rendszerek futnak rajta, sohasem lassúl be, nem bugos. Miért? Mert stock android van rajta, azért!
2015. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
59%
nekem s5 van, sose fagyott le mindig tökéletessen fut rajt bármit is teszek rá ,gyors megbizhato , ez ember függö mert akinek iphone-ja van az azt mondja hogy az jobb, akinek samsung az azt mondja az a jobb, menj be a boltba és nézd meg , hasonlitsd össze hogy neked melyik tetszik
2015. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A boltos dologba van valami voltam már egy csomószor. De van különbség egy boltban kiállított és egy több hóónapon át használt telefon között. Csak az a gond hogy még mindig nem bitam dönteni:( (a sonykkal nincs bajom csak mivel vodafonos vagyok ott nem árulják a z2-őt csak a semmivel sem többet tudó de viszont drágább z3-at)
2015. febr. 21. 22:40
 20/22 anonim ***** válasza:

Nos,ha androidosat veszel,kapcsold ki minden este,mert akkor akad,fagy le meg stb.. (saját tapasztalat)

A számítógépet is kikapcsoljuk,ezt is kikell

2015. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!